Pożyczki dla Przedsiębiorców

Pożycz do €25,000 by rozwijać swoją firmę

Darmowa rejestracja, żadnych zobowiązań

 • Get a small business loan
 • Apply for your small business loan
 • Get a small business loan
 • Get a small business loan
 • Get a small business loan
 • Loans for small businesses
 • Kwota
 • Okres
Miesięczna rata
?

To jest Twoja miesięczna rata (przyjęty rating B pożyczkobiorcy)

$268
Całtowita kwota
?

To jest całkowita kwota do spłaty (przyjęty rating B pożyczkobiorcy)

$3,400

Zapisz się w kilka minut

 • Darmowa rejestracja
 • Oferta dostępna w Polsce
 • Potwierdzenie w mniej niż 24 godziny
 • Oprocentowanie od 1% miesięcznie

Jak ubiegać się o pożyczkę dla Twojego przedsiębiorstwa?

Bitbond dokłada wszelkich starań by zapewnić finansowanie, którego potrzebuje Twoja firma. Nie martw się, że nie masz bieżącego sprawozdania finansowego czy wysokiej zdolności kredytowej. Bitbond kwalifikuje Cię na podstawie dochodów Twojej firmy. Wystarczy połączyć swoje konta biznesowe (np. eBay, Allegro, PayPal) w czasie wypełniania aplikacji pożyczkobiorcy (15 minut), a będziesz gotów zgłosić się o pożyczkę dla firmy.

Connecting accounts to Bitbond

Twoja pożyczka pomoże Ci

 • Zakupić towar
 • Zainwestować w sprzęt
 • Rozwinąć marketing
 • Zatrudnić pracowników

Jak działają pożyczki dla przedsiębiorców?

Złóż wniosek

Zarejestruj się na Bitbond i wypełnij darmową aplikację pożyczkobiorcy, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin (zazwyczaj szybciej) z Twoim ratingiem.

Opublikuj swoją pożyczkę

Po weryfikacji konta, możesz ubiegać się o pożyczkę dla przedsiębiorcy. Możesz wybrać okres oraz kwotę, które Ci odpowiadają.

Otrzymaj fundusze

Zazwyczaj sfinansowanie Twojej pożyczki trwa od 1 do 5 dni. Zaraz po tym, fundusze będą dostępne na Twoim koncie.

Już ponad 100.000 klientów ufa Bitbond!
Historie firm, którym Bitbond pomógł się rozwijać

Sudhir got a small business loan on Bitbond
Sudhir
Sprzedawca eBay z Indii
 • €2.500

  pożyczka

 • 3

  lata

 • 26.1%

  oprocentowanie

Czytaj więcej

Sudhir ropoczął sprzedaż online przez eBay w roku 2009. Od tamtego czasu jego biznes znacząco urósł. Aby rozwinąć swoje przedsiębiorstwo jeszcze bardziej, skorzystał on z oferty BItbond w celu zakupu nowego towaru i zmaksymalizowania sprzedaży. Pożyczka pomogła mu rozwinąć swój sklep online a jego inwestorom jednocześnie zapewniła atrakcyjną stopę zwrotu.

Melanise got a small business loan on Bitbond
Melanise
Sprzedawca Amazon z Bahamów
 • €3,500

  pożyczka

 • 12

  miesięcy

 • 24.1%

  oprocentowanie

Czytaj więcej

Melanise rozpoczęła swoją działalność na Amazonie w roku 2013. Zdając sobie sprawę, że miała zdolność do prowadzenia biznesu, obecnie jest to jej jedyne źródło dochodów. Zaczerpnięcie pożyczki dla przedsiębiorców z Bitbond umożliwiło jej wysoki wzrost sprzedaży poprzez zakup dodatkowego towaru do jej sklepu online.

Antonio got a small business loan on Bitbond
Antonio
Przedsiębiorca z Brazylii
 • €500

  pożyczka

 • 6

  miesięcy

 • 13.8%

  oprocentowanie

Czytaj więcej

Antonio i jego żona prowadzą z powodzeniem e-learningową platformę dla dzieci w Brazylii. Z pomocą pożyczki dla przedsiębiorców, Antonio pomaga tysiącom dzieci zdać egzaminy oraz przygotować je do studiów. Dzięki pożyczce z Bitbond, Antonio rozszerzył swoją działalność, dzięki czemu teraz generuje jeszcze wyższe przychody.

Zobacz jak działają pożyczki dla przedsiębiorców z Bitbond

Bitbond oferuje najlepsze pożyczki dla przedsiębiorców

Czy wiesz, że jedynie 20% wniosków o pożyczki dla przedsiębiorstw jest pozytywnie rozpatrywanych przez banki? To oznacza odrzucenie 80% wniosków MŚP przez tradycyjny system bankowy.

Ta zaskakująca informacja może skłonić Cię do rozważań - jak i gdzie Polscy przedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie na rozwój, skoro pożyczka w banku jest tak trudno dostępna.

Jako Bitbond dokładamy wszelkich starań by jak najszybciej dostarczać pożyczki w przystępnej cenie, dla przedsiębiorców i sprzedawców online na całym świecie.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Bitbond?

Bitbond oferuje pożyczki dla przedsiębiorców, które finansowane są przez inwestorów z całego świata. Używamy technologii blockchain do przetwarzania płatności oraz aby wyeliminować dodatkowe opłaty transferowe oraz walutowe. W ten sposób tworzymy rynek online na którym spotykają się inwestorzy oraz przedsiębiorcy.

Nasze rozwiązanie umożliwia dostęp przedsiębiorców do kapitału obrotowego bez dodatkowych kosztów oraz niezależnie od banków. Możesz mieć dostęp do Bitbonda nawet nie posiadając konta bankowego. W świecie, w którym ponad 2 mld społeczeństwa nie ma dostępu do systemu bankowego, wierzymy, że Bitbond dostarcza unikalną oraz wyjątkową ofertę dla małych przedsiębiorstw, z regionów z niedostatecznie rozwiniętym systemem bankowym.

Niezależność od systemu bankowego pozwala Bitbondowi pobierać mniejsze opłaty i stopy procentowe od naszej konkurencji. Możesz wybrać okres spłaty od 6 tygodni do 3 lat, w trakcie których spłacisz swoją pożyczkę w jednakowych ratach. W ten sposób możesz dopasować spłatę do swoich przepływów pieniężnych i rozwijać swój biznes w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Więc Bitbond pobiera niskie opłaty oraz ma globalny zasięg, lecz co ze stopami procentowymi?

Bitbond specjalizuje się w niedrogich pożyczkach dla przedsiębiorców. Oznacza to, że ułatwiamy przedsiębiorcom, jak tylko to możliwe, finansowanie którego potrzebują by rozwijać swój biznes i maksymalizować swój dochód. Pobieramy jedynie jednorazową opłatę, wynoszącą 1-2.5% wartości sfinansowanej pożyczki. Jest to znacząco mniej niż którykolwiek z naszych konkurentów.

Jedną z naszych innowacyjnych metod jest ocena takich kont jak np. eBay, Allegro, Shopify, PayPal czy LinkedIn aby określić wiarygodność kredytową. Oznacza to, iż nie wymagamy od naszych użytkowników raportu BIK. Zamiast tego, oceniamy połączone konta i na ich podstawie tworzymy rating pożyczkobiorcy.

Tym samym zapewniamy atrakcyjne stopy procentowe na podstawie oceny Twoich kont sprzedażowych takich jak eBay, Amazon czy Allegro. Stopy procentowe zaczynają się od 1% miesięcznie, zależnie od okresu spłaty, który wybierzesz, oraz od ratingu pożyczkobiorcy. Nie pobieramy żadnych innych opłat od Twojej pożyczki. Pożyczka udzielana przez Bitbond nie wpływa na Twoją zdolność kredytową.